O MNIE / KONTAKT

 

Witam Cię serdecznie,

Mam na imię Monika i jestem mamą trzech chłopców.

Kiedy u jednego z moich Synów zdiagnozowano autyzm zaczęłam szukać metod terapii, które byłyby zgodne z tym co dla bliskie i ważne tj. z rodzicielstwem bliskości i empatyczną komunikacją. Słuchając swoich Synów, pochylając się nad ich emocjami, nie wyobrażałam sobie, że jeden z nich miałby zostać poddany terapii opartej na karach i nagrodach, na którą (lub jej elementy) natrafiałam w większości przedszkoli czy punktów terapeutycznych, do których pukałam w tych pierwszych miesiącach po otrzymaniu diagnozy.

Szukanie trwało, czas mijał, gdybym półtora roku temu wiedziała to co teraz, Syn trafiłby do odpowiednich terapeutów i lekarzy dużo wcześniej. Dużo wcześniej rozpocząłby terapię, która jest DLA NIEGO (i która wpisuje się w nasze wartości) oraz leczenie i dietę, które spowodowały niesamowite zmiany.

Na tym blogu znajdą się informacje, które wówczas bardzo by mi pomogły i przyspieszyły rozpoczęcie niedyrektywnej terapii i leczenia biomedycznego Syna.

Zapraszam Cię do naszego świata, w którym nie ma nagród i kar, a za każdym “nie” dziecka kryje się “tak” dla jakiejś jego potrzeby.

Monika

 

Bądźmy w kontakcie:

autystycznieempatycznie@gmail.com

 

6

Brak komentarzy

Zostaw komentarz